jak znalezc hotel

jak znalezc hotel

Wiara to nie religia

Okresowo, pokonam ten bęben. Wydaje się szczególnie odpowiednie teraz, z chrześcijanami macha banery torebka oświadczając, że jeśli nie stać nas na to nie zasługują na opiekę zdrowotną. Wśród nich są ludzie, którzy twierdzą, że idą nauczanie Jezusa, człowieka, który uzdrawiał chorych za darmo, który nienawidził kapitalizm jak patrzył krwawi ubogich w chaotycznym rozpaczy i zupełnej ruiny.

Wiara nie jest religią.

Mimo, że dwa są często mylone, wiara może znaleźć się poza religią. Religia nie może znaleźć się poza wiarą, albo jeżeli to możliwe, a następnie, że religia jest ranting Raving polityki.

jak znalezc hotel

Rozmawiałem z człowiekiem, psychoterapiadom.pl/psychoterapia-dzieci który twierdził, że znalazł Boga. Dziwny pomysł, myślałem, jakby znalezienie Boga wziął nic więcej niż skanowanie swoje otoczenie z ekwiwalentem duchowego wykrywacza metalu. Być może Bóg był błysk światła, chip diament złożony na dnie jego duszy, że nie odkryła wcześniej. Nagle Bóg tylko czeka na niego samego.

Kiedy zapytałem, jak to miało miejsce, powiedział, że znalazł Boga w swoim nowo przyjętych religii. Zrobił to brzmi tak, jakby Bóg istniał nigdzie indziej. Im dłużej rozmawialiśmy, tym wyraźniej stało się, że był to człowiek, zwerbowany przez swego odkrycia. Przypomniał mi narkomana lub alkoholika, transfixed po pierwszym irytacja lub napoju.

Spytałem, jak ta transformacja czuł. Niewiarygodne, powiedział z szerokim oczy ze zdumieniem. Reborn, dodał z przekonaniem, jak badał ręce tak, jakby nie były te same ręce nosił przy urodzeniu, jego prawdziwego porodu.

Dla niego religia była jak duchowego afrodyzjak. Mógł udar go i znaleźć zadowolenie, podniecenie, głębsze i silniejsze niż cokolwiek fizycznego. Zastanawiałam się, czy on by przetrwać pierwsze życie Test spadł na nogi, tragedia, poważnym wyzwaniem, czy też jego schronieniem rozbić jak ułożone kryształów.

Artykuł napisany przez: http://ladeco.pl