jakie standardy hotelu

jakie standardy hotelu

Jumeirah Beach

Spośród wielu plaż na plaży Jumeirah w Dubaju jest najbardziej znanym i równie popularne wśród turystów. Plaża jest to długi odcinek plaży nad Zatoką Arabską graniczy z linią Jumeirah Beach Hotele Dubaj i prywatnych klubów. Plaże Jumeirah mają miękki biały piasek i płytkich wodach Zatoki Arabskiej dotykając brzegów tworzy mistyczną i magiczną atmosferę. Dla zabawy i przygody dostaje cieszyć wiele sportów wodnych takich jak windsurfing, tutaj, narty wodne, żeglowanie, a nawet nurkowania.

Jumeirah Mosque

Jumeirah Mosque jest najbardziej znanym meczet w tej części Dubaju, a nawet najbardziej fotografowany budynek w mieście. Ten budynek jest uderzającym przykładem nowoczesnej architektury islamu, który został zbudowany wzdłuż średniowiecznych wierszy Fatymidów. Budynek jest zbudowany w całości z kamienia, meczet i jego dwa minarety są unikalne. Z wykorzystaniem subtelne oświetlenie, budynek wygląda bardziej atrakcyjne w nocy. Nie-muzułmanie nie mogą wejść do meczetów w Dubaju, chociaż mogą one wejść w ten jeden, jeśli na zorganizowaną wycieczkę.

Jumeirah Centrum

Znajduje się na obrzeżach miasta, Jumeirah Centrum jest ulubionym miejscem zarówno dla turystów i mieszkańców. Centrum handlowe znajduje się w Beach Road, w pobliżu meczetu Jumeirah. To centrum handlowe zostało zaprojektowane tak, aby klient czuje się komfortowo podczas przechodzenia przez szerokiej gamy sklepów. Wycieczka na zakupy do centrum Jumeirah oferuje szeroką gamę akcesoriów mody, czy z butików, sklep buty, gdy optyków sklepów Watch – wszystko najwyższej jakości.

Palm Islands

Palm Islands zjadł trzy wyspy, które stały się jedną z głównych atrakcji Dubaju w obszarze Jumeirah Beach. Mówi się, że te trzy wyspy, jest widoczna z księżyca, tworząc największe sztucznie wysp na świecie. Pierwszy na wyspie Palm Jumeirah oferuje szereg hoteli, a także prywatne rezydencje, natomiast Palm Jebel Ali jest planowana mieć więcej obiektów rekreacyjnych, w tym parku rozrywki wodnej, gdy otwiera się w roku 2008.Trzeci z wyspy, palmy Deira, zostaną wyposażone w kierunku bardziej użytku prywatnego z ponad 7000 domów i będzie największą z wysp.

Wild Wadi Dubaj

Przez wiele godzin zabawy i przyjemności, położonej pomiędzy Burj Al Arab i Jumeirah Beach Hotel, Dubaj Wild Wadi oferuje tylko to. To jest ekscytujące, state-of-the-art park wodny, gdzie czeka niezapomniana przygoda. Park wodny to absolutna gratka dla poszukiwaczy mocnych wrażeń i rodzin.

Nancy Eben jest wspólnikiem redaktor a1DubaiHotels.com.The Strona oferuje ekskluzywne informacje Dubaju i Dubai Jumeirah Beach Hotel. Dziękujemy za uwagi i zapytania na k.alana098@gmail.com

Artykuł napisany przez: