pokoj w hotelu z kominkiem

Powstanie również używa gejzery słonecznych, aby zaoszczędzić energię i zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Mariner Guest House jest architektonicznym cudem, zbudowany rozszerzenie na trzech poziomach, położony na zboczach fynbos zdobi szczyt w malowniczej okolicy miasta Simona. Budynek jest nowoczesny, opływowy i elegancki, oferuje swoim gościom wyjątkowy, niezapomniany z gustownym, wyrafinowanym Da © KR, który nawiązujące do krytego tematyki morskiej.

The Guest House jest efektownie zaprojektowany jako przyjazne dla środowiska, a pokoje zawierające wysokie sufity i duże okna krzewy ozdobne tarnów w celu wykorzystania naturalnego światła. gejzery słoneczne są wykorzystywane, oszczędzając znaczną ilość energii i recykling jest surowo egzekwowane. Lokalny ogród oszczędzanie wody, energooszczędne żarówki są wykorzystywane, goście są zachęcani do ponownego wykorzystania ich ręczniki i wszystkie detergenty do prania i zmywania są biodegradowalne i nietoksyczne, podobnie jak wszystkie bezpłatne przybory toaletowe. Jedzenie serwowane jest w większości organicznych, ze świeżych, rodzimych ziół dodanie specjalnego dotyku.

Kapsztad to niezwykłe miasto i wizyta będzie jeszcze bardziej przyjemne, jeśli zdecydujesz się ekologiczny hotel Kapsztad, oferując zielone życie, a także komfort, wygodę i zdumiewającą naturalne piękno.

Artykuł napisany przez: