nocleg Ustrzyki Gorne

nocleg Ustrzyki Gorne

Odruch wymiotny u niemowląt nie jest taki sam jak zadławienia

Wielu rodziców dziś powstrzymać postępy swoich dzieci na teksturą żywności. To opóźnienie może spowodować wybredny jedzenia i spowolnionego rozwoju mowy. Wielu rodziców obawiać ich dzieci będą dusić, gdy inni używają tylko przetworzonej żywności z puszek, opakowań i puszek squeeze, gdzie jedzenie jest zawsze miękka ze względów prawnych.przejdź tutaj

W pierwszym roku życia dzieci nauczyć się wielu rzeczy poprzez uczucia w jamie ustnej, takich jak tekstury, temperatury i smaku żywności. Aż czterech do sześciu miesięcy życia (po tym żywność może być wprowadzona) dzieci tylko połykać płynu. Oprócz temperatury i okazjonalnych inny smak, nic wiele zmian, ale połykania staje się zupełnie inaczej, gdy żywność jest zaangażowana. Istnieją różne gusta, tekstury i temperatury do zbadania i zapoznania się z. Niektóre dzieci są wrażliwe na te zmiany, podczas gdy inne nie.

nocleg Ustrzyki Gorne

Łykanie

Miękkie, puree lub żuć pokarm przechodzi nad językiem dotykając odruch wymiotny się w tylnej części gardła na swojej drodze w dół do żołądka. Odpowiednio przygotowane jedzenie, które jest osłabione, a mushed przez Ciebie, jeśli Twoje dziecko jest zbyt młody, by zrobić to w ustach, a następnie ześlizguje przełyk do żołądka i do jelit do dalszego trawienia.

Ten proces połykania często wiąże się odruch wymiotny i może obejmować zadławienia, czy produkty żywnościowe są zbyt twarde. Jednak ważne jest, aby uświadomić sobie, że nie jest odruch wymiotny zadławienia.

nocleg Ustrzyki Gorne

Klip wideo z dzieckiem zadławienia

Zauważyłeś w filmie, że jest to nowa tekstura i smak, który powodował, że dziecko gag? Mam nadzieję, że mama próbowała jej dziecko na innym kęs mięsa przed ku zakończeniu.

Dławienie występuje wtedy, gdy substancja zostanie złożony w małej probówce przełyku i wkracza do tchawicy (dróg oddechowych) leżący obok niego.

Artykuł napisany przez: