pokoje wieloosobowe w hotelach

pokoje wieloosobowe w hotelach

Dlaczego Sludge w pęcherzyku żółciowym jest bardzo poważna

Szlam w pęcherzyku żółciowym jest bardzo poważna, bo czasem to niezauważone. Często osoba nie ma objawów, które służą jako ostrzeżenie.

Żółć jest gorzkich, ciemnozielone lub żółtawo-brązowego płynu wytwarzanego w wątrobie, potrzebne przez organizm do trawienia tłuszczów. Składa się on z cholesterolu i kwasów żółciowych.ranking kredytów gotówkowych Pęcherzyka żółciowego jest mały woreczek pod wątrobą, która przechowuje żółć, dopóki jest to konieczne do emulgowania tłuszczu i kontroli poziomu cholesterolu.

Problem pojawia się, gdy nie ma pęcherzyka żółciowego żółć całkowicie opróżnić i cholesterolu krystalizuje tworząc mikroskopijnych, piasek, jak kamienie, zwany osad.

Chyba, że ??osad jest usuwane z ciała może stać się kamieni żółciowych lub utknąć w przewodzie żółciowym.

Kto jest najbardziej narażone na ryzyko tworzenia osadów w pęcherzyku żółciowym?

1. Kobiety częściej niż mężczyźni – zwłaszcza kobiet w ciąży

pokoje wieloosobowe w hotelach

2. Diabetycy

3. pacjentów w stanie krytycznym

4. Osoby z nadwagą, które straciły na wadze szybko

5. Ci, którzy mieli przeszczep narządu

Kiedy mój mąż opracowane kamieni żółciowych, jego lekarz powiedział mu, że był całkiem pewien, że powie mu dwie rzeczy na temat jego życia, które były wspólne dla wszystkich swoich pacjentów kamieni żółciowych – że nie jedzą śniadanie i że nie pić dużo wody. Miał rację w obu przypadkach.

Jego lekarz uważa, że ??problemy pęcherzyka żółciowego można zapobiegać poprzez spożywanie zdrowego śniadania, ograniczenie całkowitego spożycia żywności do 1200 do 1500 kalorii dziennie i pić dużo wody.

Wiele osób może mieć ten szlam i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Ból pojawia się, gdy szlam zostaje złożony w przewodzie żółciowym .. Jeśli pacjent skarży się na ból w okolicy pęcherzyka żółciowego, x-ray lub USG może narazić osadu. czytaj więcej na naszej stronie
Artykuł napisany przez: mywiemyjak