hotel czy domek

hotel czy domek

Szliśmy różne ścieżki po tym dniu. Wybrałem ścieżkę wiary. Wybrał religii. Drukarnia Międzychód Nie można jeszcze zobaczyć czy zrozumieć różnicę, ale wiara jest jak duchowy płaszcz. Po to owinięte wokół siebie, nie je usunąć. Nie możesz, ani nie chcesz, otworzyć drzwi i przejść poza wiarą.www.kasybielsko.pl/akcesoria/czytniki-i-skanery/ Wiara jest przeżywane co minutę, a nie tylko kilku wybranych godzin tygodniowo.

Religia jest jak płaszczu. Jeśli życie „Deszcze” na ciebie, don go pośpiesznie. Jednak tak naprawdę nie ufa całkowicie więc pop parasolem odczytów. Po opuszczeniu domu modlitwy, to jest w porządku wziąć trencz wyłączyć, ustawić go na bok, należy umieścić go na nocnym stoliku może, powiesić do wyschnięcia.

Czasami religia jest dyktowany przez liderów, którzy wymagają więcej od ciebie, albo że wykonanie dzieła Ci nie chcą robić. Jednak prawdziwym naśladowcą czuje się zmuszony do posłuszeństwa, napoje z szkła, które brzmi: „Pij Ten” i zastanawia się, dlaczego nic się nie zmieni w wyniku, ale wszystko wydaje lub wygląda zniekształcony.

Wiara czyni żadnych żądań. Wiara jest zrozumienie; towarzyszy chęć prosperować duchowo. Nie ma poradnik dla wiary; brak planu lekcji, potrzebna jest żadna.

Religia jest określone w książkach, mapy drogowe, które muszą być wielokrotnie odczytywane mają być stosowane i rozumiane. Bez codziennego zanurzenia, można utonąć w nieporozumienie, pozostawić ścieżkę podyktowane zachowań i podejmowania decyzji dla siebie. Przerażająca myśl, podejmowania decyzji dla siebie bez Boga religii do winy, lub poszukiwania ratunek lub ukojenie od.

Wiara przewodnikiem dzienny staje się nauczycielem. Takie życie wymaga samokontroli. To wspomaga gojenie siebie jako pierwszego kroku do uzdrawiania innych. Zaakceptowanie własnych wad prowadzi do zrozumienia działania tych wokół nas. Wybaczając sobie kieruje nami, aby dowiedzieć się umiejętności potrzebnych do przebaczania innym.

Wiele lat minęło, zanim usłyszałem od człowieka, który odnalazł Boga. On nadużył swojego ciała poprzez złym jedzeniem, piciem, i zbyt dużo słońca. W końcu, zastanawiałam się, czy odmówił opieki medycznej, które mogłyby już zapisany go z powodu przekonań religijnych, czy dlatego, że postanowił zrezygnować. Być może były to dwa wymienne.

Religia daje wskazówki oparte na słowach ludzi zagubionych historii, słowa napisane i przepisane dopóki atrament rozpłynął się w mroku polityki, co było kiedy religia zaczęła reprezentujący rząd nie wiara.

Wiara jest poradnictwo. Słowa są zbędne; Działanie napędza wiernych do podjęcia decyzji najlepsze dla ich duchowej tożsamości. A ścieżka leży otwarta, oświetlone przez wewnętrzne światło widziane przez wiernych sam unoszone jakby wieczność.

Artykuł napisany przez: