jaki nocleg w Bieszczadach

jaki nocleg w Bieszczadach

Hotel Crowne Plaza

Niezapomniana przyjemność podróż zaczyna się niezapomnianym miejscu. Kiedy byliśmy w Crowne Plaza Hotel przy 300 Third Street, Niagara Falls, NY, USA, byliśmy kilka minut od wszystkich emocji po obu stronach granicy. Z ich usług i towarzyski dobrze poukładany udogodnień, to łatwo zrozumieć, dlaczego turyści wolą swoje miejsce.

Pokażmy, dlaczego Crowne Plaza nazywany jest „miejscem spotkań” przy 300 Third Street, Niagara Falls, NY, USA. Hotelowe udogodnienia obejmują ponad 24.000 stóp kwadratowych powierzchni elastyczna zdarzenia. Dla większych imprez, goście mogą wykorzystać to przylegające do Hotel Conference Center. Hotel położony jest zaledwie pięć minut od Niagara University i firmom blisko niej, takich jak Norampac Inds. i Teletech Holdings. Podejmując tę ??zaletę wielkich profitów, takich jak centrum biznesowe oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, można osiągnąć dużo pracy.

Crowne Plaza odnowiony w 2007 roku, zawierający 6 kondygnacji, 391 pokoi, 24 apartamentów, 220-osobowe pokoje, 167 jedno-osobowe pokoje, 335 pokoje dla niepalących, korytarz wewnętrzny. Zapewniają one również do przechowywania obiektu @ spośród tylko 3 USD.

Położony w samym sercu śródmieścia, Crowne Plaza znajduje się w pobliżu wszystkich najwspanialszych atrakcji. Jaskinia Wiatrów wycieczkę, do domu Maid of the Mist, Niagara Falls State Park znajduje się zaledwie 10 minut spacerem. Hotel jest także po drugiej stronie ulicy od Seneca Niagara Casino Hotel i kilka minut od Akwarium Niagara i Fashion Outlet Mall.

Oni propozycja udogodnienia nie można znaleźć w innych Niagara Falls, NY, hotele, takie jak jedyny Starbucks Coffee w mieście i ich jedynym w swoim rodzaju programem Advantage Crowne Plaza uśpienia. Inne udogodnienia w hotelu składają się z restauracji z pełną obsługą, 24-godzinne centrum fitness oraz kryty basen.

Dostępny parking przy hotelu składa się z 400 pomieszczeń. Własna parking Dzienna opłata wynosi 5,00 USD. Poza tym parkingu przylegającym do hotelu należącego do miasta Niagara Falls, kosztuje 5 USD / dzień zatwierdzenia hotelu, który obejmuje i obecnie przywilejów. Istnieje również ograniczona niepełnosprawnych Parking obiektu. Miejsce parkingowe składa się z kontrolowanym dostępem Gates i wyposażone w światła.

Naprawdę polecam pobyt w Crowne Plaz transport morski gdyniaa Hotel, Niagara, 300 Third Street Niagara Falls, NY 14303 USA.

Kamran Iftikhar

Artykuł napisany przez: