jaki nocleg w Lebie

jaki nocleg w Lebie

Seniora hotele

Delhi, stolicy Indii, jest jednym z najważniejszych miast w dzisiejszym świecie. Delhi oferuje wiele atrakcji, które zadziwiać turystów. Znalezienie zakwaterowania w Delhi jest bardzo prostym zadaniem. Istnieje wiele niedrogich hoteli w Delhi do wyboru.

Jednym z takich dobrym przykładem niedrogiego hotelu jest hotel Ajanta. Ten hotel znajduje się w dzielnicy Paharganj, która znajduje się w północnej części Delhi i znajduje się w doskonałej lokalizacji, która sprawia, że ??podróżowanie tym bardziej łatwe dla wszystkich grup wiekowych, w tym osób starszych.dotsplanet.pl/kategoria-produktu/produkty/przescieradla-razem/

Hotel Ajanta został uhonorowany wieloma nagrodami i najbardziej prestiżowa nagroda jest nagroda za najlepszy hiszpański niedrogiego hotelu w Delhi. Hotel Ajanta posiada szereg udogodnień, takich jak:

Darmowy parking

24 * 7 gorącą wodę

W hotelowej restauracji

Pokój konferencyjny

Klimatyzowane pokoje

jaki nocleg w Lebie

Telewizja kablowa w każdym pokoju

Pralnia

Bezpłatny odbiór z lotniska usługa / drop

Restauracja oferuje wyśmienite potrawy, które obejmuje indyjskie, chińskie, Mughlai oraz kontynentalnej. Wraz z tych usług, Hotel Ajanta oferuje nawet 10% zniżki dla seniorów. Mają wysoko wykwalifikowany personel, aby dbać o swoje potrzeby i pomóc w co chcesz. Starszy zniżki obywatel jest na wszystkich wydatków obnażonych przez klientów. Oni nawet dostarczyć 10% zniżki dla kobiet, które podróżują samotnie.

Uwzględnienie się w hotelu Ajanta będzie mądra decyzja, ponieważ atmosfera jest bardzo spokojna i przyjazna. Z gier wewnętrznych Twoje dzieci będą miały wspaniały czas. Seniorzy mogą oddawać się grając w gry planszowe lub posiedzieć przy basenie popijając swojego ulubionego napoju. Bardzo niewielu tanie hotele w Delhi zapewniają takie udogodnienia.

Rodzaje pokoi, które są dostarczane do klientów Standardowy pokój, pokój Deluxe, Pokój Semi-Deluxe, Apartament Prezydencki, Junior Suite, Superior, a pokój rodzinny. Dla dalszego odniesienia można nawet patrzeć na opinii klienta na stronie internetowej hotelu Ajanta.

Istnieje wiele miejsc, w pobliżu obszaru Paharganj zainteresowania. Są to: Connaught Place i Karol Bagh, Brama Indii, Muzeum Nauki, South Extension i wiele innych miejsc, gdzie można wędrować z najbliższymi i mają przyjemny czas.

Profil spółki – Hotel Ajanta, jeden z ugruntowanym niedrogich hoteli znajduje się w centrum centrum Delhi. Hotel został zatwierdzony przez Ministerstwo Turystyki, rząd Indii. Hotel Ajanta jest rekomendowany przez Lonely Planet Travel Guide (strona 121), Foot print Przewodnik, Przewodnik rought Guide du Routard lat razem i został najlepszym wyborem dla podróżnych z dookoła świata.

Artykuł napisany przez: zaciszeurody